Ürünler
Kozmetik
Sağlık
Savunma
Gıda
Otomotiv
Elektronik
 
Nano Bor Teknolojisi
FHM Nanoteknoloji Akademisi
 
Bizden Haberler
 
Serfitikalar
Sertifikalarımızı incelemek için tıklayınız
 
Markalarimiz
 
 
Ürünler - NanoBorvit Temizleme Jeli RESMİ SİTE
 
 
 
 
 
Video
Özellikler

Nano Borvit Cleaner Jel,  sipariş hattı  0212 671 67 60

Nano Borvit Temizlik jeli, el ayak ve vucudun diğer bölgelerinde (GÖZ HARİÇ ) Kullanılır.

Deriyi canlandırır, yumuşatır ve daha parlak ve hijyenik olmasını sağlar. Etkisi Gün boyu devam eder.

 

Tüm cilt sorunlarına Nano Borvit TEKNOLOJİSİ!
Borvit Cleaner Jel, yıllardır ölü hücreleri yüzünden kırışıklık problemi yaşayan insanların gençlik formülü olarak bor madeninden nano teknolojisi sayesinde üretilmiştir. Borvit temizleme jeli, ölü hücrelerinizi canlandırarak kırışıklarınızı gidermede etkili rol oynar. Borvit kullanarak tüm kırışıklık ve ölü hücre sorunlarınızı ortadan kaldırır, derinizin ilk günkü gibi canlı parlak kalmasını sağlar. Teninizdeki bakterileri öldürerek derinizin hijyenik olmasında önemli rol oynar. Gün geçmiyor ki, gelişen teknoloji insanların sorunlarına çare üretmesin. Bor madenlerini nanoteknoloji ile işleyerek uç ürünler haline getiren Fhm Nanoteknoloji Akdemisi Bor veToryum Ürünleri Ar-Ge merkezi, ürettikleri nano bor elmas kristallerini kullanarak lazere alternatif Nano Borvit teknolojisi adını verdiği ürünü üretti.

Fhm Nanoteknoloji Akademisi olarak bor madenlerini nanoteknoloji ile işleyerek 5 ila 50 nanometre büyüklüğünde adına BCDP (boron cyrstal diamond powder) adını verdiğimiz özel kristaller ürettik. Nano Bor Elmas kristallerini kullanarak lazere alternatif Nano Borvit Jel teknolojisini geliştirdik.Tarafımızdan geliştirilen teknolojik jel, sürüldüğünde ölü derileri kaldırmakta ve bakterileri öldürerek hijyen sağlamakta ve derinin daha canlı, daha parlak kalmasını sağlamaktadır. Nano Borvit jel teknolojimiz, dünyada bor madenleri ile yapılan ilk jel olma özelliğinden dolayı, Almanya’da bulunan Dünya Teknoloji Müzesi’ne konulması için başvuruda bulunacağız.

Bor madeni, uzun çalışmalar, testler, deneyler…
Nano Borvit bugüne kadar cilt yenilenmesinde ve onarımında kullanılan dünyada ilk olma özelliğine sahip, Yani bu önemli madde Bor madeninden yapılan ilk jel olma özelliğini taşıyor!

Bu maddeler için özel test ve deneyler oluşturuldu. Ne derecede etkili olduğu canlı denekler üzerinde test edildi. İşte birkaç örnek;

 

 

 

\"\"\"\"\"\"\"\"

Ürünler
Nano Borvit Tüy Dökücü krem silver
Nano Borvit Cilt Bakım Kremi
Nano Borvit Tüy Azaltıcı Sprey
Tüy Azaltıcı Sprey
Nano BORVİX Masaj Kremi
Nano BORVİT TÜY AZALTICI KREM
Nano BORVİT Tüy Dökücü KREM
 
 
Copyright © 2013 Fhm Nano Bor. Tüm Hakları Saklıdır.